Ferie Zimowe
piątek, 11 stycznia 2019 07:53

Już niedługo... już za chwilę... błogie lenistwo!!! Zapraszamy do nas na zajęcia w okresie ferii zimowych!!!

ferie-zimowe-2019 20190111 1182496801

Życzenia Świąteczne
piątek, 21 grudnia 2018 15:23

biblioteka kamien

Strojenie choinki
czwartek, 06 grudnia 2018 09:41

!!! UWAGA !!! UWAGA!!!
Wszystkie dzieci zapraszamy w piątek, 7 grudnia na godzinę 15.30

do Biblioteki na Mikołajkowe Strojenie Choinki.

strojenie-choinki-2018 20181206 1653436269

Światowy Dzień Pluszowego Misia (2018)
czwartek, 06 grudnia 2018 09:30

25 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Święto to jest bardzo sympatyczne i coraz powszechniej obchodzone na całym świecie,

także w Polsce. Dziś pluszowy miś to kultowa zabawka i najlepszy przyjaciel dziecka.
Z tej okazji, 26 listopada, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Kamieniu Krajeńskim

zaprosiła dwie grupy przedszkole z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kamieniu Krajeńskim.

Z zaproszenia skorzystały najmłodsze „Słoneczka” oraz troszkę starsze „Smerfy”.
Przedszkolaki zapoznały się z Biblioteką, zobaczyły ile książeczek do nich skierowanych się w niej znajduje.

Następnie pani bibliotekarka przeczytała bardzo ciekawą książkę o przygodach jednego z najbardziej

sympatycznych misiów na świecie, czyli Kubusia Puchatka. Dzieci w podziękowaniu wykonały

piosenkę o misiu. Później nastąpiła chwila relaksu przy bajeczce, oczywiście o misiach. Na koniec

każde z dzieci dostało słodki upominek (Misia Lubisia) i kolorowankę do pokolorowania w domu.
Zanim dzieci udały się z powrotem do przedszkola zwiedziły również Izbę Historyczno-Regionalną.

Zapoznały się ze zgromadzonymi w niej eksponatami oraz dowiedziały się o historii swojej miejscowości.
Mamy nadzieję, że był to mile spędzony czas i że będzie jeszcze wiele okazji do takich spotkań.

Dziękujemy dzieciom i paniom przedszkolankom za odwiedziny!!!

[Zdjęcia]

plusz-mis-b18 20181206 1382540232

Rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców Gminy Kamień Krajeński
wtorek, 20 listopada 2018 07:38

(Źródło)

rozwoj cyfromy list2018 20181120 1630233038

Miło nam poinformować, że Gmina Kamień Krajeński wraz z Partnerem

Fundacją Wspierania Zrównoważonego Rozwoju przystąpiła do realizacji projektu pn.

„Rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców Gminy Kamień Krajeński”.

W ramach projektu odbędą się bezpłatne 12-godzinne szkolenia

(np. 2 dni po 6 godzin lub 3 dni po 4 godziny) dla mieszkańców powyżej 25 roku życia

zamieszkujących gminę Kamień Krajeński.

W zależności od potrzeb szkolenia mogą być realizowane z następujących tematów:

• „Rodzic w Internecie”
  • „Mój biznes w sieci”
  • „Moje finanse w transakcje w sieci”
  • „Działam w sieciach społecznościowych”
  • „Tworzę własną stronę internetową (blog)”
  • „Rolnik w sieci”
  • „Kultura w sieci”

Jedna osoba może uczestniczyć tylko w jednym szkoleniu. Ilość miejsc jest ograniczona.

Szkolenia będą organizowane w okresie od grudnia 2018r. do lipca 2019r. w jednej z poniższych sal:

• Wiejski Dom Kultury w Dąbrówce
  • Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu Krajeńskim
  • Świetlica wiejska w Obkasie
  • Świetlica wiejska w Witkowie
  • Szkoła Podstawowa w Zamartem

Rejestracja na szkolenia będzie odbywała się przez stronę internetową www.fwzr.pl/rezerwacje.

Warunkiem zorganizowania szkolenia jest zebranie grupy 12 uczestników.

Grupa może zaproponować dogodny termin szkolenia np. w godzinach popołudniowych lub w weekendy.

Zajęcia będą prowadzone przez doświadczonych instruktorów. Dla uczestników będzie dostępny catering.

Organizator nie zapewnia dojazdu i powrotu ze szkoleń.

Już dzisiaj zapraszamy do zapoznania się tematami szkoleń.

Dodatkowych informacji udzielają:

• Koordynator projektu w Urzędzie Miejskim w Kamieniu Krajeńskim: Natalia Szczepańska,                                                                                                      52 389 45 35, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Partner projektu: Fundacja Wspierania Zrównoważonego Rozwoju,

ul. Mrówcza 33, 04-857 Warszawa, tel. 733 885 505, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 32